Ekspert ds. Kredytów Mieszkaniowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
28. 8. 2024

1111870501

Obowiązki

  • Udział w projektach realizowanych w jednostce.

  • Współudział merytoryczny w zakresie planowania projektu i programu.

  • Wsparcie program managera w codziennych obowiązkach.

  • Współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku.

  • Proaktywne działanie związane z realizacją założeń przyjętych w programie.

  • Pozyskiwanie danych i zlecanie bądź samodzielne przygotowywanie raportów.

  • Przygotowanie notatek ze spotkań, prezentacji i dokumentacji związanej z prowadzeniem programu.

  • Zarządzanie kalendarzem zespołu i organizacją spotkań.

  • Prowadzenie rejestru i kalendarza programu.

Wymagania

  • Biegła obsługa pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Power Point

  • Mile widziana doświadczenie w pracy w sektorze bankowym.

  • Zdolność i chęć do szybkiego nabywania wiedzy.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji.

  • Dokładność i rzetelność wykonywania zadań.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dbałość o terminowość wykonywanych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziana znajomość systemów Confluence i Jira.

  • Mile widziana znajomość procesów sprzedaży i obsługi posprzedażowej kredytów hipotecznych.

  • Mile widziana znajomość systemów funkcjonujących w Banku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536