Ekspert ds. Finansowania Specjalistycznego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1084899901

Obowiązki

  • Monitorowanie i ocenę kondycji finansowej klientów (w tym międzynarodowych grup kapitałowych oraz SPV)
  • Monitorowanie postępów realizacji projektów inwestycyjnych
  • Monitorowanie wykonania przez klientów zobowiązań wynikających z umowy kredytu
  • Ocenę merytoryczną wniosków o wypłatę kredytów
  • Przygotowywanie aplikacji kredytowych (dot. mi.in. zmian warunków finansowania, akceptacji naruszeń, przeglądów okresowych)
  • Organizację procesu przygotowania i wdrożenia dokumentacji kredytowej, w tym w standardzie LMA (współpraca z kancelariami prawnymi oraz wewnętrznymi jednostkami banku)
  • Współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Masz ukończone wyższe studia ekonomiczne
  • Posługujesz się biegle językiem angielskim
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie
  • Jesteś elastyczny i potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów
  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie
  • Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648