Ekspert ds. Doskonalenia Biznesu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Województwo śląskie, Polska
Raben Logistics Polska
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia
  • Koordynacja działań doskonalących, bazując na narzędziach wpisanych w metodologię Lean Management
  • Wsparcie w projektach rozwojowych i wdrożeniowych
  • Bieżąca analityka i monitorowanie parametrów logistycznych
  • Prowadzenie szkoleń, warsztatów i spotkań
  • Wsparcie zarządu regionu w optymalizacji procesów

Nasze wymagania:

  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie zawodowe w pracy z Lean Management.
  • Masz doświadczenie w budowaniu kultury doskonalenie w podległym obszarze.
  • Biegle identyfikujesz potrzeby, inicjujesz, planujesz i koordynujesz wdrożenia innowacyjnych i doskonalących rozwiązań.
  • Prowadziłeś/aś z sukcesami projekty optymalizacyjne.
  • Potrafisz prowadzić działania usprawniające wspólnie z Klientami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.
  • Znasz MS Excel i MS PowerPoint w stopniu zaawansowanym.
  • Cechują Cię: entuzjazm wobec rozwiązywania złożonych problemów, konsekwencja w działaniu, samodzielność.
  • Posiadasz bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne – prowadzenie szkoleń, projektów oraz moderowanie warsztatów doskonalących.
  • Gotowość do podróży służbowych - stanowisko regionalne: Gliwice, Czechowice – Dziedzice.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dynamicznego rozwoju umiejętności i kompetencji
  • Realizację ambitnych wyzwań
  • Kreowanie rozwiązań na bazie własnych narzędzi i doświadczeń
  • Zaufanie i wsparcie ze strony kierownictwa
  • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych zadań
  • Pracę w dużej, międzynarodowej Grupie Spółek opartej na wartościach firmy rodzinnej
  • Współpracę z dużymi firmami, liderami w swoich branżach
  • Pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. kartę MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne)

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałamy!

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

  • Praca Gliwice
  • Ekspert przyrodniczy Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584