Ekspert ds. cyberzagrożeń - Pentester
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
11. 9. 2024

1116392001

Obowiązki

  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych i podatnościowych aplikacji webowych, mobilnych, systemów i sieci teleinformatycznych zgodnie z metodykami OWASP, PTES.

  • Dokumentowanie i raportowanie o znalezionych podatnościach oraz tworzenie rekomendacji  w celu ich eliminacji.

  • Weryfikację poprawności działania zaimplementowanych mechanizmów bezpieczeństwa w infrastrukturze teleinformatycznej Banku.

  • Inicjowanie zmian w dokumentach bezpieczeństwa informacji Banku, a w szczególności w zakresie standardów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Wymagania

  • Posiadasz rozbudowaną wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa popartą min. 3 letnim doświadczeniem zawodowym.

  • Potrafisz opisać i swobodnie poruszasz się w większości domen z obszaru bezpieczeństwa IT.

  • Znasz bieżące zagrożenia i wektory ataków cyberprzestępców.

  • Znasz metody zapobiegania zagrożeniom i atakom sieciowym.

  • Potrafisz swobodnie wykorzystywać narzędzia do prowadzenia testów penetracyjnych.

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej.

  • Posiadasz certyfikaty potwierdzające kompetencje tj. Security+, CEH, GIAC, GCIH, OSCP, OSCE, CISSP to będzie to dodatkowym atutem.

  • Razem z CV złożysz oświadczenie o niekaralności zgodnie z Ustawą z dnia 12 kwietnia 2018 r. o zasadach pozyskiwania informacji o niekaralności osób ubiegających się o zatrudnienie i osób zatrudnionych w podmiotach sektora finansowego.

  • W przypadku przedstawienia oferty zatrudnienia dostarczysz w terminie 10 dni zaświadczenie o niekaralności zgodnie z punktem powyżej (brak przekazania zaświadczenia będzie skutkował wygaśnięciem oferty).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536