Ekspert ds Chmury Cloud
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
BIK
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Ekspert ds. Chmury (Cloud)

➡Zygmunta Modzelewskiego 77a, Mokotów, Warszawa

➡Rekrutacja zdalna

➡Umowa o pracę

➡Poziom stanowiska: Ekspert

➡Oferta ważna do 20.06.2024

➡Praca hybrydowa

➡Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie technicznego dla zespołu IT oraz użytkowników w zakresie efektywnego wykorzystania usług chmurowych w platformie Azure,
  • projektowanie rozwiązań i funkcjonalności systemów zgodnie z wymaganiami biznesowymi oraz najlepszymi praktykami Microsoft,
  • rozwijanie istniejących rozwiązań chmurowych, z naciskiem na niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo.
  • analiza wymagań biznesowych i mapowanie ich do możliwości rozwiązań Microsoft.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia w rozwoju i/lub operacjach w chmurze, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania, budowania, utrzymywania i zabezpieczania technologii chmurowych,
  • rozległa wiedza technologiczna z zakresu IT, w szczególności w domenie chmurowej Azure (usługi publiczne/prywatne; operacje i administracja, architektura, usługi kontroli bezpieczeństwa, konteneryzacja, chmura hybrydowa)
  • bardzo dobre zrozumienie portfolio produktów Microsoft.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z chmurami publicznymi, hybrydowymi i lokalnymi.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o APLIKACJĘ do dnia 21.06.2024 roku.

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914