EKSPERT DS. BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ (KLIENT KORPORACYJNY)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1070851301

Obowiązki

  • realizujesz projekty związane z rozwojem serwisu internetowego iPKO biznes w szczególności związane z obsługą klientów korporacyjnych,
  • proponujesz kierunki rozwoju tworzonych usług w oparciu o badania i trendy rynkowe oraz własne pomysły,
  • pomagasz definiować wymagania funkcjonalne dla nowych lub rozwijanych produktów,
  • wspierasz zarządzanie produktami w zakresie administracyjnym, monitorujesz kluczowe KPI dla wybranych produktów,
  • pomagasz przygotować dokumenty i materiały produktowe,
  • współpracujesz z partnerami z banku i spoza banku.

Wymagania

  • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami ze świata bankowości internetowej,
  • posiadasz praktyczne doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w oparciu o metodyki zwinne lub tradycyjne,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • posiadasz praktyczną znajomość narzędzi wspierających prowadzenie projektów (Jira, Confluence),
  • jesteś osobą otwartą, pomysłową i komunikatywną,
  • posiadasz inicjatywę w działaniu,
  • bierzesz odpowiedzialność za terminową i kompleksową realizację swoich zadań,
  • lubisz pracę w zespole i potrafisz efektywnie współpracować z innymi zespołami banku.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678