Ekspert ds. Audytów Systemów Jakości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Carrefour Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Carrefour Polska to jedna z największych sieci supermarketów i hipermarketów w Polsce, oferująca szeroki wybór produktów spożywczych , kosmetyków , elektroniki i artykułów codziennego użytku . Z ponad 900 sklepami w całym kraju , Carrefour dba o to, aby klienci mieli łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach . Oprócz tradycyjnych zakupów stacjonarnych, Carrefour Polska umożliwia również zakupy online , co jest wygodne i oszczędza czas. Sieć angażuje się także w inicjatywy ekologiczne i społeczne , promujące zrównoważony rozwój i wspierając lokalne społeczności. Carrefour to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Dołącz do nas!

Warszawa

Twoje zadania:

  • aktualizacja i weryfikacja dokumentacji HACCP/GMP/GHP dla sklepów,
  • redagowanie dokumentów dla nowych procesów,
  • analiza pism z Inspekcji i redagowanie odpowiedzi,
  • nadzór nad audytami dostawców, badaniami produktów,
  • wizyty w sklepach,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników,
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi - audyty, badania, DDD, Jednostka Certyfikująca BIO itp.,
  • prowadzenie zestawień, podsumowań, przygotowywanie prezentacji,
  • praca w narzędziu informatycznym TBQ - zarządzanie audytami i badaniami, audyty w sklepach - wizyty towarzyszące z audytorami.

Nasze wymagania:

  • praktyczna znajomość systemu HACCP/GMP/GHP,
  • znajomość prawa żywnościowego,
  • doświadczenie w branży spożywczej,
  • wykształcenie wyższe z zakresu - technologia żywności, żywienie człowieka,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność pracy w Microsoft Office - Excel, Power Point - zestawienia, analizy, prezentacje,
  • umiejętność analizy danych,
  • zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (na okres ok. 1 roku),
  • pracę w modelu hybrydowy,
  • dużą samodzielność w realizowanych zadaniach oraz możliwość kreowania i wdrażania nowych rozwiązań,
  • wsparcie zespołu i poczucie, że wszyscy gramy do jednej bramki :),
  • działanie w duchu wartości: prosto, razem, odważnie i z pasją, brzmi dobrze? Chętnie pokażemy Ci, jak je realizujemy w codziennej pracy,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • dobrze skomunikowane miejsce pracy (Galeria Wileńska),
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenie na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210