Ekspert ds. Aranżacji Przestrzeni Biurowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
2. 9. 2024

1114871601

Obowiązki

  • Tworzenie planów aranżacji placówek oraz powierzchni biurowych dla celów modernizacji, przebudów i relokacji, najmów zwrotnych
  • Analiza projektowanych powierzchni pod kątem BHP i ppoż.
  • Merytoryczne wsparcie kierowników projektów w jednostce
  • Przygotowywanie wytycznych architektonicznych na potrzeby projektów wykonawczych
  • Tworzenie specyfikacji i księgi standardów na potrzeby jednostki
  • Dostosowywanie projektów wnętrz do aktualnych wytycznych
  • Udział w projektach Departamentu Nieruchomości

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Architektura i Urbanistyka (preferowane wyższe mgr inż.)
  • Czytanie projektów techniczno-budowlanych nie sprawia Ci trudności
  • Dobrze znasz zasady kosztorysowania w zakresie budowlano-instalacyjnym, a także aktualne trendy rynkowe w zakresie robót budowlanych i materiałów
  • Pakiet MS Office nie ma przed Tobą tajemnic (poz. średniozaawansowany), a także potrafisz obsługiwać program AutoCAD, SketchUp lub pokrewny
  • Posiadasz biegłą znajomość w przepisach ppoż. i BHP
  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Kierowania i nadzorowania projektów i realizacji budowlano-instalacyjnych (doświadczenie ponad 3-letniej w korporacji lub firmie o zasięgu krajowym)
  • Koordynacji spraw związanych z prowadzeniem inwestycji w zakresie architektury (w tym m.in. modernizacje, remonty, adaptacje) - od zlecenia prac projektowych po wszystkie czynności niezbędne do uzyskania pozwoleń, wraz z tworzeniem dokumentacji przetargowej
  • Kontroli jakości wykonywanych prac, nadzoru nad tworzeniem dokumentacji projektowej, finalnego rozliczania inwestycji - pod kątem architektonicznym
  • Umiejętność przeprowadzania inwentaryzacji

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584