Ekspert ds. AI i rozwiązań Chmurowych (AI Cloud)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BIK
6. 6. 2024

➡Zygmunta Modzelewskiego 77a, Mokotów, Warszawa

➡Rekrutacja zdalna

➡Umowa o pracę

➡Poziom stanowiska: Ekspert

➡Oferta ważna do 20.06.2024

➡Praca hybrydowa

➡Pełny etat

Twój zakres obowiązków Nasze wymagania

  • wsparcie technicznego dla zespołu IT oraz użytkowników w zakresie wykorzystania usług chmurowych w platformie Azure,
  • współpraca z zespołami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb i wymagań w zakresie rozwiązań chmurowych wspierających cele organizacji,
  • implementacja mechanizmów zabezpieczeń i zapewnianie zgodności z normami branżowymi w ramach infrastruktury chmurowe,
  • stała optymalizacja i rozwijanie istniejących rozwiązań chmurowych, z naciskiem na niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo,
  • współpraca z zespołami programistycznymi celu wsparcia ciągłej integracji (CI/CD).

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju i/lub operacjach w chmurze, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania, budowania, utrzymywania i zabezpieczania technologii chmurowych,
  • udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu podstawowych platform chmurowych jako produktu (Azure), najlepiej w ramach programów transformacji, w tym wdrażania nowych technologii,
  • rozległa wiedza technologiczna z zakresu IT, w szczególności w domenie chmurowej Azure (usługi publiczne/prywatne; operacje i administracja, architektura, usługi kontroli bezpieczeństwa, konteneryzacja, chmura hybrydowa).

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z chmurami publicznymi, hybrydowymi i lokalnymi.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o APLIKACJĘ do dnia 21.06.2024 roku.

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370