Ekspedientka / Sprzedawca w cukierni
  • Gdynia, Karwiny
pomorskie, Gdynia, Karwiny, pomorskie, Polska
SERVICE JOBS sp. z o.o.
24. 5. 2024

Agencja Pracy Service Jobs sp. z o.o. poszukuje dynamicznych i zaangażowanych studentek/ów dziennych i zaocznych do pracy w naszych cukierniach w Gdyni. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, masz zapał do pracy i chcesz zdobyć doświadczenie w branży cukierniczej, to oferta dla Ciebie!
Lokalizacja:

  • Sklep na Orłowie

    • Praca w weekendy:

      • Sobota:

        • I zmiana: 5:30 - 12:00
        • II zmiana: 12:00 - 18:30

      • Niedziela: 8:30 - 15:30

  • Sklep na Karwinach

    • Praca od poniedziałku do piątku:

      • I zmiana: 5:30 - 10:30

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie (sam/a decydujesz)
  • Wynagrodzenie 27,70- 30,00 zł brutto/ godzinę (w tym premia uznaniowa)
  • Zniżkę pracowniczą w wysokości 25%
  • Miłą atmosferę w pracy

Wymagamy:

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Otwartości
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami
  • Sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych
  • Dbanie o estetyczny wygląd stoiska oraz ekspozycję towarów
  • Przyjmowanie płatności oraz obsługa kasy fiskalnej
  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

  • Praca pomorskie
  • Sprzedawca kujawsko-pomorskie
  • Sprzedawca pomorskie
  • Sprzedawca Mikołajki Pomorskie
  • Sprzedawca Jabłonowo Pomorskie
  • Sprzedawca Kowalewo Pomorskie
  • Sprzedawca Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080