Ekspedient w sklepie spożywczym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
FRAC BIS Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Zarządzanie stoiskiem warzyw i owoców: dokładanie, sortowanie, obsługa kasy.
  • Obsługa stoiska mięsnego: krojenie, pakowanie wędlin, serów i mięs, wykładanie produktów na lady chłodnicze.
  • Praca na stanowisku kasjera-sprzedawcy: obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów, kontrola dat ważności, dbałość o ekspozycję.
  • Drobne prace porządkowe.

Wymagania
  • Książeczka sanepidu.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej i weekendowej.
  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
  • Stałe zatrudnienie na pełny etat, umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie od 5300 zł do 8000 zł brutto (podstawa plus premia).
  • Bony towarowe, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość przyuczenia do zawodu.

  • Praca Warszawa
  • Ekspedient Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567