Ekspedient w dziale mięsnym
  • Warszawa, ul. Hawajska 11
mazowieckie, Warszawa, ul. Hawajska 11, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów,
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów (mięso, wędliny, sery),
  • Aktywna sprzedaż i monitorowanie dat przydatności produktów,
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Komunikatywność i zdolność do tworzenia relacji z klientami,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzane zadania,
  • Doświadczenie w branży spożywczej mile widziane,
  • Gotowość do wykonania badań sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie,
  • Dodatki świąteczne,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584