Ekspedient Sklep 24H Praga PŁD. Miedzeszyn
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Kaczorki Dystrybucja Paweł Kaczorek
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna, pozytywna obsługa Klienta

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę

  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sklepu

  • Przyjmowanie dostaw , wprowadzanie faktur

  • Kontrola przydatności towaru

WYMAGANIA:
  • Jesteś pełny/a energii, pozytywnie nastawiona/y

  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

  • Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole

  • Znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie jest mile widziane ale nie wymagane. Wszystkiego cię nauczymy

OFERUJEMY:
  • Zmianowy czas pracy

  • Stawka 23 pln za godzinę na rękę

  • Elastyczny grafik

  • Praca Warszawa
  • Ekspedient Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064