Ekskluzywna oferta pracy dla Opiekunki Dziecięcej
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Syndii
9. 10. 2024

Poszukujemy osoby na wyjątkowe stanowisko opiekunki do dzieci w naszej prestiżowej rodzinie, która ceni najwyższy poziom opieki nad potomstwem.
Wymagania: • Wykształcenie wyższe pedagogiczne, psychologiczne lub pokrewne, mile widziane tytuły naukowe. • Minimum 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi, najlepiej w międzynarodowych rodzinach o wysokim statusie społecznym. • Biegła znajomość minimum trzech języków obcych, w tym angielskiego, francuskiego oraz jednego z języków azjatyckich. • Zaawansowane umiejętności kulinarne, z naciskiem na przygotowywanie zdrowych, ekologicznych posiłków. • Zdolności artystyczne (gra na instrumencie, malarstwo, balet) w celu rozwijania wszechstronnych talentów dzieci. • Dyspozycyjność 24/7, elastyczność w dostosowywaniu grafiku do dynamicznego stylu życia rodziny. • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód klasy premium do przewozu dzieci na zajęcia dodatkowe. • Wysoka kultura osobista, nienaganne maniery oraz subtelny styl bycia.
Obowiązki: • Codzienna opieka nad dziećmi, organizacja czasu wolnego i rozwoju intelektualnego. • Dbałość o wysoki standard edukacyjny oraz emocjonalny rozwój dzieci. • Koordynacja zajęć dodatkowych, w tym lekcji gry na fortepianie, jazdy konnej i sztuki nowoczesnej. • Drobne prace domowe, w tym sprzątanie, pranie, prasowanie oraz dbałość o ogólną czystość domu. • Stała komunikacja z nauczycielami prywatnymi oraz instruktorami zajęć pozaszkolnych.
Oferujemy: • Stawka godzinowa: 20 zł/h. • Elastyczne godziny pracy: różne w zależności od potrzeb rodziny, czasem godzina, czasem dwie, a innym razem cztery. • Przebywanie w luksusowym mieszkaniu w nowoczesnym budynku, z dostępem do ekskluzywnych udogodnień.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail z pełnym CV oraz listem motywacyjnym.

  • Praca Olsztyn
  • Opiekunka Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251