E-commerce Specialist
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Województwo warmińsko-mazurskie, Polska
Making prime Sp. z o. o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Nazwa stanowiska: E- Commerce Specialist

O nas

Wspieramy firmy w rozpoczęciu i rozwoju sprzedaży na Amazonie w całej Europie. Jesteśmy zespołem ekspertów od Amazona, którzy łączą swoje siły, tworząc efektywną strategię sprzedaży na Amazonie. Wraz z rozwojem firmy otwierają się przed nami nowe możliwości, obszary, stanowiska i rynki. Szukamy ludzi, którzy mają podobne wartości do naszych. Dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja, kompetencje i to, czym kierujesz się w pracy. Nasz zespół to Ludzie z pasją i motywacją do działania, którzy są zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze e-commerce.

Jesteś specjalistą w tym, co robisz i doskonale znasz świat e-commerce? Jesteś w dobrym miejscu.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wysokiej jakości contentu w oparciu o zasady SEO i wykorzystanie narzędzi marketingowych
  • Dbanie o merytoryczną, językową i techniczną poprawność i jakość tworzonych treści
  • Tworzenie, wdrażanie, moderowanie i optymalizowanie ofert produktowych
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów na marketplace pod względem komunikacji treści w zarządzanym obszarze
  • Odpowiadanie na wiadomości użytkowników platformy oraz kontakt z klientami w zakresie realizacji zamówień
  • Monitorowanie, analiza skuteczności i raportowanie prowadzonych działań
  • Współpraca z opiekunami kont w zakresie kompleksowej obsługi platformy
  • Wsparcie w tworzeniu i optymalizacji contentu graficznego

Jakie są nasze wymagania?

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu treści przy projektach e-commerce i znasz specyfikę branży
  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Jesteś dobrze zorganizowana/y i dokładna/y – realizacja kilku zadań jednocześnie nie jest dla Ciebie wyzwaniem,
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie Excel i Google Sheets (pracujemy na plikach produktowych)
  • Masz wysoki poziom zaangażowania i motywacji w osiąganiu celów
  • Jesteś otwarta/y na nowe zadania i szybko się uczysz
  • Angażujesz się w to, co robisz, jesteś proaktywna/y i konsekwentna/y w działaniu -  szukasz rozwiązania problemów, wychodzisz z inicjatywą
  • Masz pozytywne nastawienie do działania i zorientowanie na klienta, jesteś komunikatywna/y
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy Tobie?

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy różnorodnych projektach
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji – Twoje pomysły się dla nas liczą!
  • Stabilną współpracę w oparciu o dowolną formą zatrudnienia
  • Świetną atmosferę – mówimy otwarcie o wszystkim
  • Szkolenie wstępne i wsparcie Zespołu

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Aplikacja – wypełnij formularz, załączając swoje CV.

2. Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterką. Poprosi Cię o więcej informacji o Tobie, Twoich umiejętnościach i motywacji. Podczas rozmowy dowiesz się również więcej o firmie i stanowisku.

3. Zadania kwalifikacyjne. W trzecim etapie poprosimy Cię o rozwiązanie zadania, sprawdzających Twoje umiejętności.

4. Rozmowa kwalifikacyjna z menedżerem. W ostatnim etapie rekrutacji spotkasz się z bezpośrednim przełożonym na stanowisku, na które aplikujesz.

Czas trwania procesu wynosi zazwyczaj 1-2 tygodnie.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. e-commerce Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678