E-commerce Specialist
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Województwo mazowieckie, Polska
Eveline Cosmetics
16. 9. 2024

Dołącz do zespołu Eveline Cosmetics, lidera w branży kosmetycznej, jako E-commerce Specialist w dziale e-commerce & digital i stań się master of CMS marki makijażowej numer 1 w Polsce! Poszukujemy zaangażowanego i doświadczonego specjalisty ds. e-commerce, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam rozwijać naszą działalność na platformie Magento.

Opis stanowiska: Poszukujemy E-commerce Specialist, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwijanie naszego sklepu internetowego opartego na platformie Magento. Idealny kandydat będzie miał głęboką znajomość Magento oraz umiejętności analityczne, pozwalające na optymalizację procesów sprzedaży i poprawę doświadczenia użytkowników.

Obowiązki:

  • Zarządzanie i optymalizacja sklepu internetowego opartego na platformie Magento.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i modułów w Magento.
  • Analiza danych sprzedażowych i ruchu na stronie w celu identyfikacji obszarów do poprawy.
  • Współpraca z zespołem marketingu w celu planowania i realizacji kampanii promocyjnych.
  • Monitorowanie i analiza efektywności działań e-commerce.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą Magento.
  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o poprawność informacji na stronie.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z e-commerce, z naciskiem na pracę z platformą Magento.
  • Znajomość najlepszych praktyk i trendów w e-commerce.
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji na ich podstawie.
  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi online.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności techniczne, w tym znajomość HTML, CSS i podstaw JavaScript.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.
  • ⁠Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.
  • ⁠Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • ⁠Dowolną formę zatrudnienia.
  • ⁠Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • ⁠Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.
  • ⁠Telefon oraz laptop służbowy.
  • ⁠Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola

  • Praca Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584