E-COMMERCE specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT, specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych usług z zakresu chmury obliczeniowej, hostingiem, a także rozwiązaniami e-commerce. Dzięki współpracy z 34 firmami partnerskimi w regionie CEE i ponad 300 partnerami na całym świecie, oferuje swoim klientom nie tylko szybkie i elastyczne serwery wirtualne oraz bezpieczne kopie zapasowe, ale także prywatną chmurę opartą na Microsoft Cloud Platform. Firma ta jest znana z indywidualnego podejścia do każdego klienta, zarówno biznesowego, jak i indywidualnego, oferując kompleksowe rozwiązania IT, idealnie dopasowane do ich unikalnych potrzeb. Poszukujemy uzdolnionych specjalistów, którzy chcą dołączyć do zespołu, gdzie innowacja i doskonałość techniczna są na pierwszym miejscu. Jeśli jesteś gotów na wyzwania w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii, to jest to miejsce dla Ciebie.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia sklepu internetowego
  • znajomość specyfiki sprzedaży e-commerce
  • dobrej znajomość narzędzi e-commerce
  • znajomość narzędzi i trendów marketingu internetowego
  • praktyczna wiedza z obszaru marketingu internetowego
  • nastawienie na osiąganie postawionych celów
  • kreatywność, inicjatywa
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • szkolenia i pakiet medyczny
  • przyjazne środowisko pracy

Obowiązki:

  • obsługa sklepów internetowych oraz kontrolowanie poprawności ich funkcjonowania
  • współpraca z dostawcami usług kurierskich i dostawcami systemów płatności
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów oraz zapewnienie ich dostępności
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększanie ilości zamówień
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące specyfikacji i cen produktów
  • realizowanie wpływających zamówień
  • opieka posprzedażowa i obsługa reklamacji
  • opieka nad treścią i wyglądem strony internetowej
  • analiza efektów podejmowanych działań

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544