E-commerce Sales Manager
  • Czerwieńsk
Czerwieńsk, Czerwieńsk, Województwo lubuskie, Polska
JKB GROUP Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O NAS

JKB Group sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu wnętrz zgodnie z zasadami ekonomii cyrkularnej. Pracujemy na rzecz minimalizacji odpadów i wykorzystania odnawialnych materiałów, aby stworzyć funkcjonalne i piękne meble, które trwają. To wszystko w modelu biznesowym, który może zrewolucjonizować branżę. Chcemy inspirować pokolenia do odwagi w zmienianiu świata. Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, które z nami rozwiną biznes oparty o zrównoważony rozwój, by wspólnie inspirować innych do zachowania naszej planety ciągle zielonej i błękitnej

Sales Manager

Skupia się na operacyjnym zarządzaniu sprzedażą w kanałach marketplace i online, realizacji strategii oraz codziennych operacjach.

Odpowiada za wyniki sprzedaży w określonych kanałach (marketplace i online), skupiając się na krótkoterminowych celach i operacyjnej realizacji strategii.

Miejsce pracy: Czerwieńsk koło Zielonej Góry, praca 3 dni na miejscu, 2 dni zdalnie

Zadania:

1. Operacyjne zarządzanie sprzedażą:

  • Realizacja strategii sprzedażowej opracowanej przez Dyrektora Sprzedaży w kanałach marketplace (głównie Amazon) i własnych sklepach internetowych.

2. Zarządzanie ofertami produktowymi:

  • Optymalizacja listingów produktowych na platformach takich jak Amazon.
  • Aktualizacja i zarządzanie ofertą produktową w sklepach internetowych.

3. Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych w kanałach online:

  • Monitorowanie skuteczności działań promocyjnych i optymalizacja kampanii.

4. Analiza wyników sprzedaży:

  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedażowych w kanałach online.

5. Integracja strategii produktowych z planami sprzedażowymi:

  • Monitorowanie efektywności sprzedaży produktów poszczególnych marek.
  • Współpraca nad optymalizacją cen i promocji na marketplace oraz w sklepie internetowym.

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży ecommerce,
  • znajomość platformy Amazon od strony sprzedawcy,
  • podejście data-driven - podejmowanie decyzji o zweryfikowane dane,
  • umiejętność efektywnego budowania i zarządzania zespołem, motywowania i budowania inspirującego środowiska pracy,
  • doświadczenie w e-handlu na terenie Unii Europejskiej,
  • znajomość nowoczesnych rozwiązań e-commerce,
  • samodzielności i odpowiedzialności za obszar sprzedaży,
  • język angielski B2/C1, mile widziany język niemiecki.

Co oferujemy:

  • Będziesz tworzył i rozwijał innowacyjną organizację, opierającą się o założenia zrównoważonego biznesu, która dba o środowisko naturalne,
  • Będziesz współpracował z utalentowanymi i zaangażowanymi ludźmi, w ciekawym i inspirującym środowisku pracy,
  • Otrzymasz przestrzeń i wsparcie do samodzielnego realizowania strategii sprzedażowej, nasze relacje opieramy na wzajemnym zaufaniu i dużej autonomii w działaniu,
  • Oferujemy wysokie wynagrodzenie i możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
  • Pracujesz 3 dni w biurze w Czerwieńsku koło Zielonej Góry, 2 dni zdalnie.
  • Prywatną opiekę medyczna, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków - wszystko to mamy.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, jesteś pełen/pełna pasji do sprzedaży i chcesz dołączyć do naszej ekscytującej podróży, nie czekaj! Wyślij swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie⏰

Wszystkie przesłane dokumenty zostaną traktowane jako poufne i wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście!

  • Praca Czerwieńsk
  • Manager Czerwieńsk
  • Czerwieńsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851