E-commerce QA / Tester Manualny (mid)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Ecommize.ai (by @lbajsarowicz.me)
26. 9. 2024

Potrafisz testować sklepy internetowe, a mówienie po angielsku sprawia Ci frajdę? Jeżeli mieszkasz w Warszawie i chcesz rozwijać się pod okiem doświadczonego mentora, chcę z Tobą pracować!

Szukam talentów w testowaniu manualnym, z chęcią rozwoju w kierunku testów automatycznych (Cypress, Playwright i K6). Będziemy rozwijać scenariusze testowe skupione na sklepach internetowych opartych o technologię Adobe Commerce (Magento) i Shopware.

Cele i zadania będziesz otrzymywać w systemie Jira, a czas pracy przy poszczególnych zadaniach będziesz raportować za pomocą systemu Tempo. Pracować będziesz w systemie operacyjnym MacOS, Twoim IDE będzie JetBrains Aqua.

Możliwość pracy w pełnym (40h - UoP lub Zlecenie) albo elastycznym wymiarze godzin (B2B). Przez pierwsze 3 miesiące praca wyłącznie z biura (Skierniewicka 10A), po okresie wstępnym możliwość częściowej pracy zdalnej.

Obowiązki

  1. Testowanie sklepów internetowych i modułów dla e-commerce,
  2. Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i regresyjnych,
  3. Projektowanie i udoskonalanie scenariuszy testowych,
  4. Analizowanie zgłoszeń błędów, eliminowanie błędnych wyników,
  5. Konsultacje z klientami (komunikacja w ticketach i spotkania w języku angielskim),

Wymagania

  1. Doświadczenie w testowaniu manualnym aplikacji web (poziom MID),
  2. Wiedza z zakresu ISTQB (certyfikat nie jest wymagany),
  3. Samodzielność i umiejętność zarządzania własnym czasem,
  4. Sprawna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie (B2 lub wyżej),

Mile widziane

  1. Umiejętność pracy w MacOS, narzędziu JetBrains Aqua i korzystania z Github
  2. Znajomość platform Magento (Adobe Commerce) i Shopware,
  3. Umiejętność tworzenia dokumentacji, dodatkowe punkty za umiejętność posługiwania się Markdown,
  4. Wiedza o sposobie działania przeglądarek (np. Znajomość kodów HTTP),
  5. Umiejętność posługiwania się narzędziami AI (Github Copilot / Google Gemini), bardzo mile widziane ukończenie dowolnej edycji kursu AI Devs.

Oferuję

  1. Rozwój własnego produktu: Duży komfort pracy bez “twardych deadline’ów” i otwartość na Twoje pomysły i udoskonalenia,
  2. Wsparcie merytoryczne i finansowe w rozwoju: Opiekę mentora (dostępny on-line 4 dni w tygodniu) i Pokrycie kosztów konferencji i szkoleń,
  3. Nowoczesne i wydajne stanowisko pracy: Biuro w Adgar Reneissance Tower (Skierniewicka 10a), blisko metra Płocka i Rondo Daszyńskiego, Komputer Mac Mini M2 z 32-calowym monitorem UHD, oryginalne urządzenia apple (Magic Keyboard / Magic Mouse), Licencje na nowoczesne oprogramowanie i usługi (Jetbrains Aqua, Github, JIra + Tempo, Testomat.io)

Raz do roku - Premia zależna od sprzedaży naszego produktu.

Wynagrodzenie

Oferuję od 8000 zł do 12000 zł miesięcznie (B2B - netto), lub od 6600 zł do 10000 zł miesięcznie (brutto UoP)

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392