E-Commerce Project Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Satisfly Sp. z o.o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Satisfly - kim jesteśmy?

Działamy aktywnie w branży e-Commerce od 2010 roku, dostarczając najlepsze rozwiązania dla biznesu!

Aktualnie szukamy E-Commerce Project Managera

Zadania:

  • zarządzanie i definiowanie zakresu projektów,
  • planowanie harmonogramu projektów,
  • prowadzenie projektów w metodykach zwinnych,
  • alokowanie zasobów w projektach,
  • zapewnienie jakości i terminu realizacji poszczególnych etapów projektowych,
  • koordynowanie oraz monitoring prac w ramach prowadzonych projektów,
  • definiowanie zadań dla developerów, testerów, grafików,
  • prowadzenie spotkań projektowych,
  • dbanie o komunikację z Klientem oraz Zespołem,
  • proponowanie klientowi nowych funkcjonalności i rozwiązań, zgodnych z jego potrzebami.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
  • znajomość Magento, oraz rozumienie zagadnień technicznych,
  • doświadczenie w branży e-commerce ,
  • umiejętność pracy w metodologiach zwinnych,
  • praktyczna wiedza na temat zarządzania projektami i zespołem,
  • umiejętność zarządzania zasobami i prognozowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • zdolność do samodzielnej pracy oraz podejmowania decyzji,
  • krytyczne myślenie oraz kreatywność w podejściu do projektów,
  • umiejętność organizacji pracy swojej i zespołu,
  • umiejętność kierowania i motywowania zespołu
  • dobra znajomość języka angielskiego - praca z zagranicznym klientem.

Na Twoim stanowisku oferujemy:

  • forma współpracy: B2B,
  • wynagrodzenie 11 000 – 15 000 + VAT /mc (w zależności od Twojego doświadczenia),
  • współpracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia, bądź praca zdalna,
  • elastyczne godziny pracy ,
  • benefity tj.:

- opieka medyczna,

- karta Multisport (dofinansowanie),

- język angielski na różnych poziomach zaawansowania w trakcie pracy.

Do zobaczenia w Satisfly!

  • Praca Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251