E-Commerce Marketing Specialist
  • Wrocław
e-Commerce Marketing Specialist
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Adams Group
28. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

???? Zarządzanie sprzedażą na topowych platformach marketplace (Allegro, Amazon, eBay, Empik, Erli).

???? Tworzenie i wdrażanie atrakcyjnych ofert produktowych.

???? Zwiększenie skuteczności sprzedaży poprzez promocje i optymalizacje.

???? Dbanie o atrakcyjność produktów zarówno merytorycznie, jak i wizualnie.

???? Rozwijanie i udoskonalanie obszaru marketplace w naszej firmie.

Nasze wymagania

Idealny kandydat:

???? Ma doświadczenie w obsłudze platform marketplace.

???? Świetnie zna aktualne trendy rynkowe.

???? Potrafi efektywnie korzystać z narzędzi e-commerce.

???? Analizuje dane i wyciąga praktyczne wnioski.

???? Jest zorientowany na cele i rozwój zawodowy.

To oferujemy

???? Środowisko pracy inspirowane kulturą Netflixa, ceniące innowacyjność, kreatywność i swobodę działania.

???? Niezbędne narzędzia do pracy.

???? Komfortowe biuro klasy Premium w Ligocie (70 km od Wrocławia).

???? Dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

???? Ubezpieczenie grupowe.

???? Regularne szkolenia i integracje firmowe.

???? Praca hybrydowa.

???? Czy jesteś gotowy na wyzwanie, jakim jest zarządzanie sprzedażą na kluczowych platformach marketplace i rozwijanie naszego obszaru e-commerce? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas !

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Chief marketing officer Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584