E-Commerce Manager
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
MODECOM POLSKA
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Praca stacjonarna - Piaseczno

Główne zadania na stanowisku

  • Opracowywanie strategii e-commerce i planów działania dla firmy
  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedaży online, w tym wskaźników konwersji, kosztu za akwizycję klienta, średniej wartości zamówienia
  • Zarządzanie stroną internetową, w tym tworzenie i aktualizacja treści, monitorowanie jakości, optymalizacja dla wyszukiwarek
  • Zarządzanie kanałami sprzedaży online, takimi jak platformy e-commerce, witryny aukcyjne, portale z ofertami
  • Tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych online, w tym reklamy display, PPC, e-mail marketing
  • Zarządzanie budżetem marketingowym e-commerce, monitorowanie i optymalizacja wyników
  • Prowadzenie analizy konkurencji i rynku, identyfikacja nowych trendów i możliwości
  • Zarządzanie relacjami z klientami online, w tym obsługa reklamacji, udzielanie odpowiedzi na zapytania, świadczenie pomocy technicznej
  • Koordynowanie działań zespołu e-commerce, nadzór nad pracą programistów, grafików, specjalistów od marketingu
  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak sprzedaż, logistyka, obsługa klienta, w celu zapewnienia spójności działań e-commerce z całością działalności.
  • Raportowanie wyników, przygotowywanie prezentacji dla zarządu i innych interesariuszy.
  • Kontrola budżetowa, zarządzanie kosztami e-commerce.
  • Wykorzystywanie narzędzi analitycznych do monitorowania efektywności działań e-commerce.
  • Prowadzenie badań rynkowych i analiz branżowych w celu identyfikacji nowych możliwości rozwoju e-commerce.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku w dziedzinie e-commerce
  • Doświadczenie w zarządzaniu sklepami na platformach zewnętrznych takich jak Amazon, Allegro, Ceneo
  • Doświadczenie w pracy z platformami marketplace
  • Znajomość branży nowych technologii, najlepiej gamingu
  • Znajomość platform e-mailingowych
  • Znajomość języka angielskiego (stopień komunikatywny)

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającym się zespole sprzedaży e-commerce

  • Praca Otwock
  • Manager Otwock
  • Manager otwocki
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080