E-commerce Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Wawel SA
18. 9. 2024

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!
Zakres obowiązków

  • Współtworzenie i odpowiedzialność za kreowanie, wdrażanie i optymalizowanie strategii rozwoju kanału sprzedaży online firmy Wawel poprzez sklep online i marketplace’y
  • Opracowanie i kontrola kalendarza promocyjnego dla zarządzanego obszaru kanału e-commerce
  • Kontrola oraz optymalizacja KPI i stopy zwrotu z inwestycji w ramach kanału e-commerce (bieżąca analiza wyników oraz wdrażanie skutecznych rozwiązań, mających na celu podniesienie wyników sprzedaży)
  • Analiza zachowania klientów na stronie oraz rekomendowanie, wdrażanie i rozwój rozwiązań optymalizacyjnych. Optymalizacja procesów związanych z obsługą klienta i jej jakością, realizacją zamówień oraz lojalizacją
  • Zarządzanie operacyjną działalnością obszaru e-commerce (sprzedaż, marketing, podwykonawcy, dostawcy zewnętrzni)
  • Planowanie i koordynowanie działań SEM i SEO, marketing automation oraz kampanii reklamowych i e-mail marketingowych
  • Opracowywanie bieżących i okresowych raportów i analiz
  • Bieżąca współpraca z Działem Marketingu i Trade Marketingu w zakresie planowania działań marketingowych dla kanału e-commerce oraz kreowania materiałów graficznych
  • Optymalizacja działania sklepu online pod kątem UX i UI
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sklepem online i marketplace
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics, Google Search Console, Google Trends itp.)
  • Umiejętność mierzenia skuteczności działań i projektów e-commerce oraz działań marketingowych z zakresu nadzorowanego biznesu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność nadawania priorytetu zadań
  • Kreatywność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i sprawność w operowaniu liczbami
  • Zaangażowanie i wytrwała determinacja w realizację założonych działań zmierzających do rozwoju sprzedaży w kanale e-commerce
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów: PC Market i Baselinker

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne, kursy języka angielskiego

  • Atrakcyjne dodatki płacowe

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, codziennie świeża kanapka

  • Możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.
  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.
  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.
  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.
  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.
  • Atrakcyjne narzędzia pracy.
  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.
  • I wiele, wiele innych korzyści...

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584