E-commerce Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwój platformy e-commerce, zapewniając ciągły wzrost i wprowadzanie innowacji
  • Planowanie i wdrażanie strategii e-commerce w celu zwiększenia sprzedaży i zaangażowania klientów
  • Monitorowanie wydajności oraz analiza danych e-commerce w celu identyfikacji obszarów do optymalizacji
  • Zarządzanie relacjami z klientami online oraz tworzenie skutecznych strategii komunikacji i marketingu online
  • Budowanie i realizacja strategii e-commerce, w tym strategii marketingu internetowego.
  • Przygotowywanie rekomendacji, analiz i raportów na potrzeby optymalizacji działań
  • Śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja kluczowych możliwości biznesowych
  • Praca z innymi kanałami e-commerce: marketplace, platformy mediów społecznościowych, aplikacje mobilne, strony internetowe
  • Efektywne wykorzystanie SEO i SEM
  • Zarządzanie budżetem e-commerce, kontrola kosztów i realizacja celów sprzedażowych
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce, preferowana znajomość branży retail
  • Znajomość narzędzi e-commerce i platform sprzedażowych
  • Umiejętność analizy danych i raportowania
  • Zorientowanie na efekty i wyniki finansowe podległego działu
  • Zdolność do efektywnego zarządzania zespołem e-commerce (rekrutacja, szkolenia i motywacja pracowników)
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych: Facebook Ads Manager, Google Ads, Google Tag Manager
  • Znajomość narzędzi e-commerce, takich jak platformy sklepów internetowych i systemy płatności online
  • Znajomość Google Analytics
  • Znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju strategii e-commerce
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Objęcie zarządzania stabilnym i doświadczonym zespołem
  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową
  • Benefity pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość pracy z rozpoznawalnymi brandami konsumenckimi.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370