E-commerce FE Developer (US, learn Shopify)
  • Kraków
e-commerce FE Developer (US, learn Shopify)
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
From Poland With Dev
16. 9. 2024

Poszukujemy zdolnego Frontend Developera, który świetnie czuje się w e-commerce i jest zorientowany na dalszy rozwój w Shopify.

Współtworzymy platformę sprzedażową innowacyjnego Echelon Fit, działającego w branży fitness na terenie USA, UK i nie tylko.

Co cenimy w naszym projekcie:

  • realny wpływ na produkt i swobodę podejmowania decyzji technologicznych
  • możliwość skupienia się na rozowoju serwisów dla jednego klienta
  • pracę w amerykańskim produkcie, który jest sprzedawany na całym świecie
  • wsparcie doświadczonego teamu developerów
  • brak zbędnych formalności i efektywną komunikację.

Przykładowe zadania:

  • rozwój sklepów internetowych opartych na Shopify
  • wdrażanie i wspieranie integracji z innymi platformami e-commerce
  • doradztwo w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań (mamy znaczny wpływ na kierunek rozwoju sklepów) i dopasowania ich pod potrzeby systemu
  • kodowanie widoków niezbędnych do bieżącej obsługi kampanii, stylowanie nowych podstron/stron produktowych
  • proaktywne proponowanie rozwiązań i usprawnień mających na celu poprawę wydajności/performance
  • tworzenie funkcjonalności backendowych i integracji (przy wsparciu backend developera w razie potrzeby)
  • ustalanie standardów technologicznych
  • regularne CodeReview - dbanie o jakość, wydajność i bezpieczeństwo kodu.

Poszukiwane kompetencje:

  • komercyjne doświadczenie jako FE developer na poziomie mid, najlepiej w obszarze e-commerce
  • wymagane doświadczenie i znajomość Shopify lub innej platformy e-commerce
  • znajomość technologii frontendowych takich jak JavaScript, CSS
  • podstawowe doświadczenie backendowe
  • doświadczenie w pracy z repozytorium
  • dbałość o jakość wytwarzanego oprogramowania
  • otwartość na pracę również w godzinach popołudniowych (współpraca z US)
  • komunikatywny angielski umożliwiający aktywny udział w spotkaniach.

Oferujemy:

  • niezbędny sprzęt do pracy
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, angielski z native speakerem, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • wysoką kulturę organizacyjną i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • stabilną i długofalową współpracę: UoP, UZ, B2B do wyboru
  • wynagrodzenie: 9-14k PLN netto+VAT B2B, 7-10k PLN brutto UoP
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

Nasz proces rekrutacji:

O From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584