Dziewiarz, Operator maszyn STOLL
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
"LOMAN" Sp. z o.o.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn dziewiarskich STOLL,

  • bieżąca kontrola stanu maszyn,

  • wymiana części mechanicznych typu igły oraz bieżąca konserwacja ( czyszczenie) elementów,

  • kontrola jakości wytworzonych wyrobów z maszyn,

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy przy maszynach dziewiarskich, włókienniczych - wymóg konieczny

  • dobra organizacja pracy,

  • zdolności techniczne i manualne,

  • dbałość o porządek w miejscu pracy oraz o jakość produktu,

  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca w systemie 2 zmianowym w godz. 6-14, 14-22,

  • umowa o pracę,

  • dopłata do kart medycznych, multisport,

  • ubezpieczenie na życie,

  • ZFŚS (wczasy pod gruszą, premie na święta).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Dziewiarz Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    52 730
    11 328