Dyspozytor Zmianowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Gdańska Stocznia "Remontowa" S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie planowanego ruchu statków i jednostek pływających w Stoczni.
  • Prowadzenie monitoringu ruchu statków.
  • Współpraca z Administracją Morską , Pilotami oraz osobami odpowiedzialnymi za remont statku.
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej.
  • Bieżąca współpraca z pracownikami Stoczni.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Word, MS Excel).
  • Umiejętność obsługi radiostacji UKF.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
  • Praca zmianowa, włączając niedziele i święta.
  • Obowiązkowość i sumienność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży morskiej.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Bogaty pakiet socjalny: bony towarowe 2 x w roku, premia świąteczna w grudniu, prywatna opieka zdrowotna w wariancie rozszerzonym, bez dodatkowych kosztów, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowanie wczasów, paczki świąteczne dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii dla młodzieży, konkursy artystyczne z atrakcyjnymi nagrodami dla dzieci pracowników.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób powstaje statek? Za pomocą jakich środków pojedyncze elementy blachy przekształcane są w przestronne promy lub solidne okręty? Pracując z nami możesz obserwować ten niezwykły proces na własne oczy, od momentu położenia stępki, poprzez wodowanie, aż do przekazania jednostki Klientowi.

Jesteśmy jedną z czołowych firm należących do Grupy Kapitałowej REMONTOWA HOLDING S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia ponad 7 tys. pracowników. Jako jedyna Stocznia w kraju możemy poszczycić się możliwością zaoferowania kompleksowych rozwiązań technicznych, których finalnym produktem są w pełni wyposażone, nowoczesne statki. W ciągu przeszło 75 lat działalności zbudowaliśmy ponad 1000 jednostek!

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane. Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez Gdańską Stocznię „Remontową” im. J. Piłsudskiego SA w Gdańsku 80-958 ul. Na Ostrowiu 1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Gdańsk
  • Dyspozytor Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087