Dyspozytor (w transporcie międzynarodowym)
  • Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)
kujawsko-pomorskie, Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią), kujawsko-pomorskie, Polska
KAWCZYŃSKI LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym

wymiarze czasu pracy na czas określony

Miejsce pracy: Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)

Obowiązki:

  • efektywne zarządzanie częścią floty transportowej,
  • skuteczna optymalizacja tras i kosztów transportu,
  • koordynowanie pracy kierowców,
  • dbałość o serwis świadczonych usług logistycznych,
  • współpraca między działami podnosząca jakość obsługi klienta,
  • codzienne budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie B2,
  • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dynamika w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • pracę zmianową w młodym dynamicznym zespole,
  • pracę na nowoczesnych systemach oraz z nowoczesnym taborem,
  • aktywny udział w rozwoju firmy,
  • szereg specjalistycznych szkoleń,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjny system premiowania.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551