Dyspozytor w transporcie międzynarodowym
  • Nakło nad Notecią
Nakło nad Notecią, Nakło nad Notecią, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ślesin (pow. nakielski)

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie flotą przy użyciu dostępnych narzędzi
  • skuteczna optymalizacja tras i kosztów transportu
  • utrzymywanie bieżącego i stałego kontaktu z kierowcami, koordynowanie ich pracą
  • dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • współpraca z innymi działami mająca na celu podnoszenie jakości obsługi klienta
  • budowanie dobrych i trwałych relacji z kontrahentami
  • terminowe i rzetelne wprowadzanie danych do systemów operacyjnych

Nasze wymagania

  • samodzielność i ukierunkowanie na osiąganie celów
  • radzenie sobie z presją czasu
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określenia priorytetów
  • zdolności negocjacji i rozwiązywania problemów
  • umiejętności interpersonalne i analityczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość rynku TSL
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej
  • wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych systemów
  • szereg specjalistycznych szkoleń
  • atrakcyjny system premiowania
  • merytoryczne wsparcie swoich kolegów i przełożonych
  • możliwość realizowania i wdrażania własnych pomysłów na rozwój firmy
  • pracę dynamiczną i pełną wyzwań w aktywnym i zaangażowanym Zespole
  • partnerskie podejście i niekorporacyjną atmosferę,
  • innowacyjne środowisko pracy

Jesteśmy międzynarodowym i niezawodnym partnerem w branży TSL, ale przede wszystkim firmą rodzinną, która od blisko 30 lat oferuje stabilne miejsca pracy i bezpieczeństwo zatrudnienia.

Przekonało się o tym ponad 500 naszych pracowników - ambitnych, rzetelnych i kompetentnych ludzi, którzy każdego dnia realizują nasze wspólne cele i są naszym największym atutem.

Nieustannie inwestujemy w zrównoważony rozwój, bo wierzymy, że nasz wspólny wysiłek przyniesie pozytywne efekty i zapewni nam lepszą przyszłość.

Jest to możliwe dzięki ludziom, którzy z nami pracują – to oni są naszą siłą napędową. Dbamy o ich rozwój osobisty i zawodowy, a także zapewniamy im najnowocześniejsze rozwiązania systemowe usprawniające pracę.

Wszyscy nasi pracownicy wiedzą, dlaczego wybrali Kawczyński Logistics. Ty też możesz do nas dołączyć i poszerzyć grono specjalistów – zapraszamy!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Nakło nad Notecią
  • Nakło nad Notecią - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087