Dyspozytor Transportu w ruchu międzynarodowym
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
EL-TRANS S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie floty samochodowej i podległych kierowców na trasach krajowych i międzynarodowych
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń transportowych
  • Optymalizacja kosztów transportu (nadzór i optymalizacja tras przejazdów)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi zleceniami (opóźnienia, sytuacje kryzysowe, awarie)
  • Monitoring i weryfikacja pracy kierowców
  • Weryfikacja dokumentów związanych z obszarem działania
  • Przygotowywanie raportów dziennych nadzorowanej floty
  • Dbanie o sprawność i punktualność transportu
  • Dobór, optymalizacja i ścisła współpraca z myjniami wewnętrznymi cystern
  • Obsługa systemu informatycznego oraz telematycznego
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami firmy

Podział czasu pracy

  • 50% Praca operacyjna
  • 30% Sporządzanie dziennych raportów
  • 20% Pozostałe czynności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, średnie z zakresu logistyki lub pokrewne
  • Wiedza na temat transportu drogowego, znajomość przepisów celnych i finansowych w transporcie międzynarodowym
  • Praktyczna wiedza z zakresu organizacji transportu krajowego i międzynarodowego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość funkcjonowania zgłoszeń SENT
  • Znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców
  • Znajomość języka angielskiego lub/ i niemieckiego
  • Znajomość zagadnień przewozów cysternowych
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w warunkach presji
  • Komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja własnej pracy oraz dbałości o szczegóły i jakość.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 27 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą. W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

  • Praca Katowice
  • Dyspozytor Katowice
  • Kurier (transport) Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087