Dyspozytor Transportu (m/k/x*)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska
Raben Logistics Polska
16. 9. 2024

Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów grupy Raben;
  • Planowanie i kontrola tras dla kierowców;
  • Przygotowywanie raportów;
  • Wprowadzanie danych do systemów transportowych;
  • Dbałość o jakość dostaw;
  • Optymalizacja kosztów transportu;
  • Pozostałe operacje transportowe związane z planowaniem i kontrolą losu przesyłek.

Nasze wymagania:

  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Jesteś osobą zaangażowaną – masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego;
  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy zmianowej;
  • Posiadasz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Jesteś otwarty/-a na pracę w dynamicznym środowisku.

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp.;
  • Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego i niemieckiego;
  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

  • Praca Rzeszów
  • Dyspozytor Rzeszów
  • Kurier (transport) Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567