Dyspozytor - Spedytor transportu międzynarodowego
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
SUPPLY sp. z o.o.
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy kierowców
  • przekazywanie zleceń
  • obsługa dokumentów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • kompleksowe planowanie tras dla kierowców
  • mile widziane doświadczenie w branży – nie jest to jednak warunek konieczny

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobrej organizacji i dyscypliny pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o Pracę w firmie z 20 letnią historią
  • przyjazną atmosferę w doświadczonym, zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przeszkolenie od podstaw w zakresie stanowiska dla osoby bez doświadczenia

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Transportowa z siedzibą w Żabieńcu k. Piaseczna szuka kandydata na stanowisko Dyspozytora w ruchu międzynarodowym.

Zachęcamy do przesyłania CV lub kontaktu telefonicznego 606950875 Grzegorz

odpowiem na wszystkie pytania!

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych"

  • Praca Piaseczno
  • Spedytor Piaseczno
  • Dyspozytor Piaseczno
  • Kurier (transport) Piaseczno
  • Specjalista ds. transportu Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748