Dyspozytor - Spedytor
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
MMPJ LOGISTYKA sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie pozytywnego wizerunku Firmy;
  • Nadzór nad własną flotą i realizacją zleceń transportowych;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych kierowców;
  • Współpraca z działem spedycji firmy a także z innymi oddziałami MMPJ Group w celu zwiększenia swoich korzyści i możliwości transportowych;
  • Tworzenie przyjaznej atmosfery w pracy do której będziesz chodził z przyjemności a nie obowiązku.

Nasze wymagania

  • Znajomość sektora TSL – przewoźnik/klient;
  • Znajomość przepisów czasu pracy kierowców;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dyspozytor (min 5 lat) oraz predyspozycje do bycia liderem;
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym;
  • Motywacja do osiągania sukcesów i realizacji założonych celów.

To oferujemy

  • Praca w prywatnej firmie bez klimatu firm korporacyjnych;
  • Możliwość stałego rozwoju oraz awansu;
  • Dogodna lokalizacja;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wsparcie merytoryczne swoich kolegów i przełożonych;
  • Dodatkowo oferujemy pakiet socjalny ( karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

O nas

Tworzyć wartościowe rzeczy i być z tego zadowolonym

– to na pewno podstawowy przepis na sukces!

Członkowie zespołu MMPJ Group trzymając się tej zasady, już od 20 lat sukcesywnie budują POLSKĄ markę odpowiedzialnych usług przewozowych o światowym zasięgu.

Sprawdź czy szukamy właśnie Ciebie !

Aplikuj do Nas i przekonaj się czy chcesz zostać z nami na dłużej !

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MMPJ LOGISTYKA sp. z o.o. z siedzibą w: Jaśkowa Dolina 75/Lok.uż.A, 80-286 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@mmpj.com.pl.

  • Praca Bydgoszcz
  • Spedytor Bydgoszcz
  • Dyspozytor Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536