Dyspozytor ruchu samochodów osobowych - praca dodatkowa
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Cargo Speed International Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Firma Cargo Speed International Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: Dyspozytora ruchu samochodów osobowych.Jesteśmy pierwszą firmą na polskim rynku, która zajmuje się kompleksową usługą przewozów pracowników do i z miejsca pracy w branży kolejowej, wykorzystującą do tego autorskie, zaawansowane oprogramowanie do zarządzania przewozami - Raily.

Obowiązki:

  • Praca w systemie 4-brygadowym (zmiany w godz. 7-19 i 19-7)
  • Organizacja i koordynacja pracy podległych kierowców i floty samochodowej
  • Przyjmowanie zleceń transportowych i ocena możliwości realizacji zlecenia

Wymagania:

  • Znajomość topografii Polski
  • Biegła obsługa komputera
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność pracy z danymi, analizowanie oraz wyciąganie wniosków
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z transportem: dyspozytor / koordynator transportu / logistyk / spedytor oraz konieczna duża motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy i rozwoju w zaangażowanym i dynamicznym zespole
  • Miłą atmosferę
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Pracę w pełni wyposażonym biurze w Toruniu
  • Grafik dopasowany do pracownika

  • Nie masz doświadczenia, ale spełniasz pozostałe warunki? Aplikuj! Organizujemy pełne przeszkolenie na stanowisko dyspozytora.

  • Praca Toruń
  • Dyspozytor Toruń
  • Pracownik utrzymania ruchu Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544