Dyspozytor przewozów kolejowych
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
ArcelorMittal Poland S.A.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować:

  • śledzeniem ruchu pociągów uruchomionych w danej dobie na sieci PKP PLK SA,
  • interwencjami telefonicznymi u dyżurnych ruchu, dyspozytorów PKP PLK S.A,
  • współpracą z zarządcami infrastruktury w przypadku utrudnień eksploatacyjno – ruchowych na trasie biegu pociągów,
  • prowadzeniem i sporządzaniem w wersji elektronicznej raportów ruchowych, pociągowych i wagonowych,
  • monitoringiem czasów operacyjnych związanych z realizacją pociągu,
  • będziesz odpowiedzialna/y za zgodność realizowanych przewozów z obowiązującym planem.

WYMAGANIA:

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli posiadasz:

  • dokładność i umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • atutem będzie doświadczenie w branży kolejowej,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel),
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pracę w stałych harmonogramach czasu pracy,
  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie pobytu dziecka w firmowym przedszkolu,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. dofinansowania do wypoczynku pracowników/ wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)/ kart MULTISPORT.

Twoja kolej, aby do nas dołączyć!

Więcej informacji pod numerami telefonów: 880 571 159 lub 539 196 830.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Dyspozytor Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749