Dyspozytor - pracownik biurowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych, poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty
  • identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych Klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych Klientom, poprzez współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office - w szczególności MS Excel
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowości
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawkę miesięczną w wysokości od 5000 zł brutto
  • jasno określony miesięczny system premiowy

  • Praca Kielce
  • Dyspozytor Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567