Dyspozytor-pracownik biurowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych,
  • koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty,
  • identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań,
  • zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, szczególnie programu Excel,
  • efektywnego zarządzania czasem, zasobami i sprzętem,
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowości,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • stawkę od 5000 zł/brutto miesięcznie,
  • premię miesięczną,
  • trzyzmianowy system pracy,
  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Kielce
  • Dyspozytor Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik instytucji kultury Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190