Dyspozytor-pracownik biurowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty.
  • Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych.
  • Uczestnictwo w budowaniu kultury Lean.
  • Identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań.

Oczekujemy:

  • Znajomości pakietu Microsoft Office.

  • Otwartości na pracę w systemie trzyzmianowym.

  • Efektywne zarządzanie czasem, zasobami i sprzętem.

  • Dostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób.
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.
  • Mile widziane: doświadczenie w branży TSL lub na podobnym stanowisku.

Mamy do zaoferowania:

  • miejsce pracy - Łódź - Nowe Sady (Polesie),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjną stawkę w wysokości 5000-5500 zł/brutto + premię,
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • jasny i oparty o cele system premiowy,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • opiekę podczas procesu wdrożenia pracownika,
  • benefity: opieka medyczna, pakiet multisport.

  • Praca Łódź
  • Dyspozytor Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179