Dyspozytor polskich kierowców, 2300/2600 Euro na rękę, bezpłatne zakwaterowanie, Bremen
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Znasz język niemiecki i chciałbyś pracować w Niemczech blisko granicy? Mamy dla Ciebie pracę! Poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta:

Dyspozytora polskich kierowców

KLIENT OFERUJE:

  • Zarobki 2300/2600 Euro na rękę
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Możliwość pracy również w sobotę - dodatkowo płatne!
  • Pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec: (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)

OPIS OFERTY:

  • Firma znajduje się w okolicy Bremen
  • Praca stacjonarna w godzinach od 08:00 do 17:00
  • Organizacja i koordynacja transportu, ciągły kontakt z kierowcami i klientami

OCZEKUJEMY:

  • Zaawansowanej znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia w zawodzie jako dyspozytor
  • Umiejętności szybkiego reagowania, zdolności rozwiązywania problemów, komunikatywności

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

107 193
20 192