Dyspozytor - Planowanie transportu Polska
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe planowanie tras dla wszystkich krajowych i międzynarodowych zamówień klientów (lotniczych, morskich i drogowych)
  • Organizacja transportu zwrotnego
  • Zapytania o fracht / porównanie
  • Zarządzanie prowizją agentów spedycyjnych
  • Sprawdzanie faktur spedycyjnych
  • Prowadzenie i uzgadnianie kont paletowych
  • Zarządzanie reklamacjami dotyczącymi transportu
  • Rezerwacje przedziałów czasowych (dla dostaw do klientów)

Nasze wymagania

  • Jesteś prawdziwym talentem organizacyjnym i graczem zespołowym, zawsze otwartym na nowe pomysły i zachowującym zimną krew nawet w stresujących sytuacjach.
  • Praca zorientowana na klienta
  • Umiejętności negocjacyjne w kontaktach ze spedytorami
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza na temat ERP, SAP

To oferujemy

  • Praca hybrydowa: Wybierz wygodę pracy zdalnej lub hybrydowej, korzystając z naszych biur w Nowym Tomyślu i Poznaniu.
  • Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.
  • Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.
  • Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584