Dyspozytor placu manewrowego - Użytkownik operacyjny SAP EWM
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, Greater Poland Voivodeship, Polska
Josera Polska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie ruchu na placu manewrowym dla obydwu zakładów w Paproci
  • Obsługa systemu Yard Managment oraz efektywne zarządzanie placem manewrowym
  • Dbałość o przestrzeganie obowiązujących przepisów związanych z ruchem wewnętrznym na placu manewrowym
  • Przygotowanie procedur i instrukcji na potrzeby zajmowanego obszaru
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z systemu zarządzania placem manewrowym Przygotowanie raportów i analiz dla potrzeb i na zlecenie przełożonego
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z SAP EWM zapewniającą ciągłość pracy obszaru logistyki
  • Tworzenie i uaktualnienie procedur wewnętrznych
  • Szkolenie pracowników z obsługi systemu SAP EWM
  • Udział w warsztatach poświęconych testom w obszarze EWM

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 – warunek konieczny
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Pracę (i integrację!) w międzynarodowym środowisku, z ekspertami z różnych krajów, w tym z Polski, Niemiec i Ukrainy
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w dedykowanych szkoleniach w ramach programu Food Family Journey
  • Przyjazne warunki pracy z dostępem do nowoczesnych narzędzi i technologii, wspierających rozwój umiejętności i efektywność pracy
  • Premia wakacyjna oraz świąteczna
  • Paczki dla dzieci oraz prezenty okolicznościowe
  • Atrakcyjne rabaty na produkty (sucha karma dla psów i kotów)
  • Prywatna opieka medyczna LUX MED
  • Ubezpieczenie grupowe i NNW
  • Bezpłatna nauka języków obcych
  • Karta MultiSport
  • I oczywiście… świeże warzywa i owoce w biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia.

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj i aplikuj już dzisiaj! Czekamy na Ciebie w #erbacherthefoodfamily!

Jako ERBACHER the food family od ponad 80 lat specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt.

Nasza pasja, innowacyjne myślenie i stosowanie zaawansowanych technologii pozwalają nam realizować wizję produkcji zdrowej i jakościowej żywności. Wszystkim naszym działaniom przyświeca troska o środowisko i działanie w harmonii z globalną społecznością.

Nasze produkty są obecne na ponad 80 światowych rynkach i jest to zasługa nas wszystkich, czyli ponad 1000 osób, pracujących w spółkach w Niemczech, Ukrainie, Tanzanii i tu, w Polsce.

W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood w Paproci k. Nowego Tomyśla, szukamy… być może Ciebie!  Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Josera Polska Sp. z o.o z siedzibą w: Paproć 95, 64-300 Nowy Tomyśl (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rodo@josera.pl.

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690