Dyspozytor Międzynarodowy z j. ukraińskim lub j. rosyjskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Hegelmann Poland
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów;
  • Zapewnienie płynności realizowanych zleceń;
  • Kontrola pracy kierowców pod kątem eksploatacji pojazdów oraz przestrzegania czasu pracy;
  • Planowanie międzynarodowych tras transportowych;
  • Administrowanie dokumentacją rozliczeniową;
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego - warunek konieczny;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;
  • Jeśli nie posiadasz doświadczenia, a chciałbyś pracować w transporcie - zachęcamy do aplikowania, proponujemy szeroki zakres szkoleń.

To oferujemy

  • Pracę z międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną i pomocną kulturę biznesu;
  • Pakiet świadczeń.

  • Praca Poznań
  • Dyspozytor Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210