Dyspozytor Międzynarodowy
  • Żerniki
wielkopolskie, Żerniki, wielkopolskie, Polska
BOEKESTIJN TRANSPORT Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Obowiązki

  • Ścisła współpraca i koordynacja pracy kierowców – kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy.
  • Optymalna organizacja pracy floty pojazdów.
  • Współpraca z międzynarodowymi klientami.
  • Wykonywanie zleceń zgodnie z procedurami.
  • Praca w TMS.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej i wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców.
  • Znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz topografii Europy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne i analityczne.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów.
  • Mile Widziana znajomość języka niemieckiego lub gruzińskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie zatrudniającej 1900 pracowników w całej Europie.
  • Jesteśmy wyróżnieni tytułem certyfikatu Great Place To Work Poland.
  • Rozwijaj się z nami dzięki indywidualnym programom szkoleniowym i kursom językowym.
  • Doświadcz jedynej w swoim rodzaju przyjaznej i wspierającej atmosfery oraz warunków pracy.
  • Uczestnicz w naszych wspólnych rodzinnych imprezach i uroczystościach dla pracowników.
  • Dziel się wiedzą w naszych zróżnicowanych i międzynarodowych zespołach.
  • Przekazuj nam regularne informacje zwrotne za pośrednictwem ankiet i spotkań wewnętrznych.
  • Rozpocznij swoją przygodę z Boekestijn od rozmowy podczas lunchu z naszym COO - Sjefem Boekestijnem.
  • Pozostań w dobrej formie dzięki naszej firmowej siłowni, boisku do piłki nożnej i kortom do squasha.
  • Szeroki zakres prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Transport do pracy - aby uczynić dojazdy do pracy wygodniejszymi, zapewniamy transport do pracy z Ronda Rataje.
  • Program MyBenefit - wybierz świadczenia zgodnie ze swoimi potrzebami spośród wielu dostępnych opcji.
  • Dbamy o Twoją podróż pracowniczą, dlatego witamy Cię specjalnym upominkiem powitalnym, zapewniamy buddy - kolegę, który zadba o to, abyś czuł się dobrze w naszym biurze, a także oferujemy regularne spotkania przy filiżance kawy z naszym działem Employer Branding, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku podczas Twoich pierwszych tygodni w BT.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894