Dyspozytor Międzynarodowy
  • Żerniki
mazowieckie, Żerniki, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Nasz klient, uznany lider w branży transportowej, od 1994 roku nieustannie dąży do innowacji i doskonałości w świadczeniu usług transportowych i logistycznych. Z zaangażowaniem w zrównoważony rozwój i wykorzystaniem zaawansowanych technologii, firma ta skupia się na zapewnieniu niezawodności, bezpieczeństwa i innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Posiadając różnorodne usługi, w tym transport drogowy, morski, lotniczy oraz kolejowy, firma ta jest prawdziwym partnerem w globalnym łańcuchu dostaw. Szacunek, zaufanie i współpraca są fundamentem jej kultury organizacyjnej, co wspiera rozwój i doskonalenie każdego członka zespołu. Nasz klient jest zaangażowany w działania na rzecz lokalnych społeczności i inicjatyw charytatywnych, promując równość szans i różnorodność w miejscu pracy. Obecnie poszukuje talentów na różne stanowiska, oferując możliwość rozwoju w dynamicznym i wszechstronnym środowisku pracy. Jeśli chcesz być częścią firmy, która naprawdę dba o swoich pracowników i środowisko, dołącz do naszego klienta i przyczyn się do kształtowania przyszłości transportu.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Dyspozytor lub na podobnym stanowisku w branży transportowej
  • Wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców
  • Znajomość topografii Europy
  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
  • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka rosyjskiego lub innych języków obcych

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Rozwój w firmie wyróżnionej certyfikatem Great Place to Work Poland
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Spotkania integracyjne
  • Siłownia w biurze
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Parking dla pracowników
  • Świętowanie urodzin
  • Program rekomendacji
  • Transport do pracy z Ronda Rataje
  • Kafeteria MyBenefit

Obowiązki:

  • Optymalna organizacja pracy floty pojazdów
  • Ścisła współpraca i koordynacja pracy kierowców (kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy)
  • Współpraca z międzynarodowym klientem
  • Praca w TMS

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648