Dyspozytor liniowy - Warszawa
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
19. 10. 2024
zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Solutions30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.
Solutions30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.
DYSPOZYTOR LINIOWY
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wolumen
Będziesz odpowiedzialny/a za: - przekazywanie współpracownikom otrzymywanych do realizacji zleceń, - monitorowanie czasów realizacji zadań w oparciu o systemy nadzoru, - pozyskanie i rzetelne przekazanie współpracownikom wszystkich niezbędnych informacji dla terminowej realizacji zlecenia, - nadzorowanie terminowości realizacji zleceń i stałą współpracę z kierownikiem, - raportowanie ilości zdarzeń zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Wymagania stanowiska
- praca w systemie równoważnym, rozliczenie kwartalne (8-20/8-18), również w wybrane weekendy, - zaangażowanie w powierzone zadania i umiejętność pracy zespołowej, - dobre rozeznanie w pracy w środowisku MS OFFICE, - doskonała organizacja i dokładność w działaniu, - umiejętność zarządzania informacją i nadzorowanie terminowości wykonywania pracy przez współpracowników
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, - umowę o pracę (atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy), - możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii, - profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy, - przyjazną atmosferę pracy, - dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna oraz karta Multisport - dogodną lokalizację pracy.

  • Praca Warszawa
  • Dyspozytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699