Dyspozytor Liniowy - Siedlce
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Miejsce pracy: SIEDLCE

Z powodu dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Dyspozytor Liniowy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

• przekazywanie współpracownikom otrzymywanych do realizacji zleceń,

• monitorowanie czasów realizacji zadań w oparciu o systemy nadzoru,

• pozyskanie i rzetelne przekazanie współpracownikom wszystkich niezbędnych informacji dla terminowej realizacji zlecenia,

• nadzorowanie terminowości realizacji zleceń i stałą współpracę z kierownikiem,

• raportowanie ilości zdarzeń zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Wymagania stanowiska

• równoważny czas pracy, rozliczenie kwartalne (8-20/8-18), również w weekendy,

• cenisz pracę zespołową i angażujesz się w powierzone zadania,

• praca w środowisku MS OFFICE nie jest Ci obca,

• cechuje Cię doskonała organizacja i dokładność w działaniu,

• potrafisz zarządzać informacją i nadzorować terminowość wykonywania pracy przez współpracowników,

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• umowę o pracę (atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy),

• możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

• profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,

• przyjazną atmosferę pracy,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej.

• dogodną lokalizację pracy

  • Praca Siedlce
  • Dyspozytor Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714