Dyspozytor/ Dyspozytorka OZE
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowy nadzór nad działaniem farm fotowoltaicznych z wykorzystaniem oprogramowania do monitoringu,
  • przygotowywanie raportów dla klientów,
  • aktywny kontakt i współpraca z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego,
  • szybkie reagowanie na sytuacje alarmowe i ostrzegawcze,
  • koordynacja i nadzór nad pracami serwisowymi na obiektach.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień elektrycznych,
  • dyspozycyjność 7 dni w tygodniu oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym (12-godzinne zmiany),
  • swobodna obsługa pakietu MS Office oraz chęć do nauki nowych narzędzi i programów,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz doskonała organizacja własnych zadań,
  • zdolność do szybkiego reagowania na problemy i efektywne ich rozwiązywanie,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i gotowość do pracy zespołowej
  • zainteresowanie branżą OZE,
  • wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe, kierunek elektrotechnika, elektroenergetyka, elektryka OZE lub pokrewne.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy wsparciu doświadczonych współpracowników,
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • dofinansowania udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języka angielskiego,
  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)

  • Praca Toruń
  • Dyspozytor Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183