Dyspozytor
  • Jastrzębie-Zdrój
Dyspozytor
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Silesian Voivodeship, Polska
PTS ALBA sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dyspozytor

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie czasu pracy kierowców
  • realizacja zleceń transportowych
  • optymalne wykorzystanie środków transportowych
  • kontrola kierowców w zakresie ich obowiązków
  • kontrola tras
  • koordynacja i nadzór nad terminową realizacją zleceń
  • kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji transportowej oraz inne prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją
  • nadzór nad aktualnym stanem technicznym pojazdów
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • zmysł organizacyjny
  • doświadczenie w planowaniu pracy zespołu
  • umiejętności interpersonalne, komunikacyjne
  • gotowość do pracy z wieloma zadaniami
  • doświadczenie zawodowe w logistyce
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi komputera (pakietu Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • otwartość na nowe wyzwania i chęć nauki – reszty nauczymy Cię na miejscu!

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w zakresie logistyki
  • znajomość topografii miasta Żor / Chorzowa

To oferujemy

  • dynamiczną, wielowątkową pracę, w której nie zaznasz monotonii,
  • umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
  • możliwość rozwoju kompetencji m. in. poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach
  • nagrody z Programu Poleceń Pracowników
  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • system premiowy
  • dodatek za brak absencji po okresie próbnym
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • premie
  • bony świąteczne

W związku z dynamicznym rozwojem PTS ALBA Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska: Pracownik utrzymania ruchu

Prosimy o przesłanie swojego cv.Zastrzegamy prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. W związku z obowiązującymi przepisami informujemy, że rozpatrywane będą przez nas tylko zgłoszenia zawierające poniższe oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie firma PTS ALBA Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzowie (41-503) przy ul. Bytkowskiej 15. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte w ciągu miesiąca od zakończenia procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia tego procesu.

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Dyspozytor Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690