Dyrektor Zarządzający w firmie produkcyjnej branża metalowa
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
SALES HR
18. 4. 2024

Naszym klientem jest średniej wielkości firma produkcyjna ze Śląska, działająca w branży produkcyjnej, metalowej.

Szukamy osoby na stanowisko

Dyrektor Zarządzający w firmie produkcyjnej (branża metalowa)

Katowice

Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy, w tym ekspansji na nowe rynki zagraniczne,

- Zarządzanie codziennymi operacjami firmy oraz koordynacja pracy różnych działów

- Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami zagranicznymi oraz partnerami biznesowymi,

- Monitorowanie i analiza rynków zagranicznych oraz trendów w branży stalowej

- Opracowywanie budżetów, raportowanie wyników oraz kontrola kosztów

- Rozwój i motywowanie zespołu, dbając o ciągły rozwój pracowników

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- Minimum 5letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą w branży produkcyjnej, preferowana branża stalowa/metalowa

- Doskonała znajomość rynków zagranicznych oraz umiejętność prowadzenia międzynarodowej działalności handlowej

- Wyjątkowych umiejętności przywódczych

- Doskonała orientacja biznesowa i umiejętność analizy rynkowej,

- Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji oraz realizacji założonych celów biznesowych,

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

- wynagrodzenie podstawowe : 16 000 - 20 000 PLN + VAT (B2B) ew. umowa o pracę

- dodatkowe premie za określone wyniki

- niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop etc

- pracę w firmie działającej od lat na rynku eksportowym, z ustabilizowanym portfelem zamówień

- dużą samodzielność, raportowanie bezpośrednio do właściciela

  • Praca Gliwice
  • Dyrektor Gliwice
  • Dyrektor handlowy Gliwice
  • Dyrektor finansowy Gliwice
  • Dyrektor szkoły Gliwice
  • Dyrektor artystyczny Gliwice
  • Dyrektor kreatywny Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179