Dyrektor Zarządzający (Telemedycyna) Zarząd - (m/k)
  • Chorzow
Chorzów, Chorzow, Silesian Voivodeship, Polska
PROFIT HR
14. 7. 2024

PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

Obecnie poszukujemy dla polskiej spółki akcyjnej z siedzibą w Katowicach,  kandydata/kandydatki na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Nasz Klient od wielu lat z sukcesem działa na rynku telemedycznym. Właśnie w związku z rozwojem, firma zatrudni osobę, która widzi swój potencjał  w tej branży i pasjonuje się nowościami na rynku medycznym, posiada ciekawe pomysły biznesowe, jest kreatywna i przedsiębiorcza. Z zaangażowaniem potrafi nawiązywać długoterminowe relacje z Klientami i firmami współpracującymi, myśli innowacyjnie, jest odpowiedzialnym menadżerem, a nowe technologie są jej znane i swobodnie się w nich odnajduje.  Młody, energiczny i kompetentny zespół, przyjazna atmosfera, to tylko kilka zalet, które charakteryzują firmę naszego Klienta. Osoba na tym stanowisku będzie  odpowiedzialna za zarządzanie  zespołem i obszarami takimi jak: księgowość i finanse, Biuro Obsługi Klienta, Centrum Medyczne z usługami eZdrowia, IT i rozwiązania eZdrowia, projekty zdalnej Opieki Senioralnej, Akcje Medyczne i odpowiadać za całokształt działań przed Radą Nadzorczą i kluczowymi Akcjonariuszami.

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY (TELEMEDYCYNA) Zarząd-  (m/k)

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Numer referencyjny: DO/NT/KAT

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie planów krótko-, średnio- i długoterminowych firmy (np. planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów, inwestycji),
  • tworzenie wizji i misji spółki,
  • strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim (przywództwo, tworzenie planów taktycznych, kontrola działań operacyjnych),
  • okresowa kontrola wykonalności bieżących celów spółki,
  • dbałość i zarządzanie procesami utrzymującymi zgodność działalności spółki z obowiązującymi przepisami prawa;
  • analiza raportów o sytuacji spółki, jej produktów, usług oraz konkurencji,
  • podejmowanie decyzji o kluczowym znaczeniu dla firmy - o inwestycjach, przejęciach innych podmiotów gospodarczych, fuzjach, relacje typu B2B (business to business) z kluczowymi klientami firmy, relacje z kołami biznesu i agendami rządowymi, kontakty na najwyższym szczeblu,
  • udział w konferencjach i reprezentacja spółki na zewnątrz,
  • zarządzanie operacyjne wszystkimi działami spółki, w tym rozwój sprzedaży i portfela Klientów,
  • wdrażanie i doskonalenie nowoczesnych procesów organizacji,
  • realizacja projektów rozwojowych prowadzonych przez spółkę, ich rozwój i kreacja,
  • optymalizacja, usprawnianie procesów oraz podnoszenie efektywności firmy,
  • współpraca z zarządem spółki i radą nadzorczą;
  • realizacja powierzonych zadań dotyczących bieżącej działalności spółki,
  • osiąganie wyznaczonych celów, wskaźników i parametrów efektywnościowych i finansowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane studia MBA,
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką medyczną/szpitalem/przychodnią kardiologiczną – poziom dyrektor, dyrektor zarządzający/prezes
  • Umiejętności:

- Efektywnego zarządzania zespołem,

- Orientacja na cel,

- Menadżerskie poparte praktyką,

- Kreatywność i innowacyjne podejście do zadań,

- Inicjatywa i samodzielność w działaniu,

- Znajomość technik motywacji pracowników,

- Analityczne i logiczne myślenie,

- Pracy pod presją czasu,

- Dobrej organizacji czasu pracy,

- Znajomości obsługi komputera w szczególności pakietu Office, MS Excel,

- Zaangażowanie i lojalność wobec pracodawcy,

- Dobra komunikacja.

  • Preferowana znajomości rynku medycznego lub telemedycznego,
  • Znajomość sprzedaży B2B, optymalnie w usługach abonamentowych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Cechy osobowościowe:

- Lojalność,

- Innowacyjność

    - Prawdomówność,

    - Zaangażowanie,

    - Solidność,

    - Determinacja,

    - Spokój i opanowanie,

    - Autorytatywność.

OFERUJEMY:

  • Pracę w strukturach w ramach grupy kapitałowej
  • Umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
  • Wynagrodzenie plus wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników rocznych spółki
  • Udział w programie opcji menadżerskich
  • Praca stacjonarna w Katowicach – gabinet Zarządu
  • Stabilne i rozwojowe zatrudnienie
  • Rozwój kompetencji i zakresu zadań
  • Miłą atmosferę pracy w kompetentnym zespole ekspertów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji podając nr referencyjny i klikając w przycisk aplikowania, przesyłając CV w języku polskim.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, a nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wymogiem do procesowania kandydatury jest zaznajomienie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych personalnych i zawarcie jej w przysyłanym CV.

KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.

2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.

6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych,  w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

  • Praca Chorzów
  • Dyrektor Chorzów
  • Asystent zarządu Chorzów
  • Dyrektor handlowy Chorzów
  • Dyrektor finansowy Chorzów
  • Dyrektor artystyczny Chorzów
  • Dyrektor kreatywny Chorzów
  • Dyrektor szkoły Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119